Slide background

Pełnia wartości odżywczych w nowym Mleku Świeżym od OSM Krasnystaw

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie właśnie wzbogaciła swoją ofertę
o kolejny, zdrowy i naturalny produkt.

Slide background

Nowe butelki jogurtów do picia Joguś

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy nowe opakowania dla jogurtów do picia Joguś.
Jogurty w odmienionych butelkach można znaleźć w sklepach na terenie całego kraju.

Rolnicy z Francji z wizytą w OSM

6 czerwca 2018 r. Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Krasnymstawie odwiedziła grupa 17 rolników z Francji. Goście należą do Stowarzyszenia Hodowców Bydła Mlecznego założonego w 1944 r. i zrzeszającego obecnie około 70 rolników. Stowarzyszenie działa aktywnie i dzięki bogatej sieci europejskich kontaktów, jego przedstawiciele często goszczą w Polsce. W trakcie tegorocznej wizyty w dniach 1-7 czerwca odwiedzili Kraków, Zakopane i Oświęcim.

Podczas pobytu w Krasnymstawie członkowie Stowarzyszenia zwiedzili zakład produkcyjny OSM. Na miejscu gości oprowadził Janusz Iwaniak, wiceprezes zarządu, który przybliżył im procesy technologiczne zachodzące w poszczególnych działach. Francuzi mieli okazję zobaczyć odbieralnię mleka i zaobserwować procesy tam zachodzące. Odwiedzili również dział galanterii oraz serka wiejskiego.

Grupa miała także okazję przekonać się, jak sprawnie przebiega przygotowanie gotowego produktu do wysyłki w magazynie zaopatrzonym w nowoczesny informatyczny system zarządzania. Goście byli pod ogromnym wrażeniem tego, jak szybko można odnaleźć konkretny produkt na półce, z właściwą datą przydatności.

Ostatnim etapem wycieczki był wizyta w nowoczesnym dziale mleka oraz mleka mikrofiltrowanego. Goście poznali także historię Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie oraz wzięli udział w degustacji produktów.

1

 

2

 

3

WordPress Video Lightbox Plugin